KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 13903070

nr 1390 3070

Blandteknik

Jon Holm, Polospelare, Signerad, duk, 50x40 cm, oramad

Utrop:

1.500 kr

Såld:

1.300 kr

måndag 12 april 2021
kl 20:38:10